JAAR AGENDA

Week Dag Datum Plaats Naam activiteit Categorieën Tijd
        wijzigingen voorbehouden    
             
        Mei 2021    
18 ma 3-mei Elburg Wielrentraining 13 jaar en ouder 18:30 uur
18 di 4-mei Oldebroek Training – AFGELAST
Training – AFGELAST
Jeugd tot 12 jaar
Jeugd 12+ beginners & gevorderde
18.15 – 19.15 uur
19.30 – 20.30 uur
18 wo 5-mei Oldebroek Training Volwassenen 19:30 – 20:30 uur
18 do 6-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd t/m 12 jaar
Opleiding & Selectie
18:30 – 19:30 uur
18:30 – 19:30 uur
18 d0 7-mei Oldebroek Clubwedstrijd – GEANNULEERD Jeugd 18:30 – 20:00 uur
19 ma 10-mei Elburg Wielrentraining 13 jaar en ouder 18:30 uur
19 di 11-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd tot 12 jaar
Jeugd 12+ beginners & gevorderd
18.15 – 19.15 uur
19.30 – 20.30 uur
19   11/13 mei Oldebroek Stroopwafelactie – formulier meenemen    
19 wo 12-mei Oldebroek Training Volwassenen 19:30 – 20:30 uur
19 do 13-mei Oldebroek GEEN TRAINING ivm HEMELVAARTSDAG Jeugd t/m 12 jaar
Opleiding & Selectie
18:30 – 19:30 uur
18:30 – 19:30 uur
20 ma 17-mei ’t Loo Clinics De Looschool | Goed Bezig Groep 5 en groep 6 12:45 – 13:45 uur
20 ma 17-mei Elburg Wielrentraining 13 jaar en ouder 18:30 uur
20 di 18-mei Oldebroek Clinics Regenboogschool | Goed Bezig Groep 5 en groep 6 9:00 – 11:00 uur
20 di 18-mei Oldebroek Clinics Timotheüsschool | Goed Bezig Groep 5 en groep 6 12:00 – 14:00 uur
20 di 18-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd tot 12 jaar
Jeugd 12+ beginners & gevorderde
18.15 – 19.15 uur
19.30 – 20.30 uur
20 wo 19-mei Oldebroek Training Volwassenen 19:30 – 20:30 uur
20 do 20-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd t/m 12 jaar
Opleiding & Selectie
18:30 – 19:30 uur
18:30 – 19:30 uur
21 di 25-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd tot 12 jaar
Jeugd 12+ beginners & gevorderde
18.15 – 19.15 uur
19.30 – 20.30 uur
21 wo 26-mei Oldebroek Training Volwassenen 19:30 – 20:30 uur
21 do 27-mei Oldebroek Training
Training
Jeugd t/m 12 jaar
Opleiding & Selectie
18:30 – 19:30 uur
18:30 – 19:30 uur
21 vr 28-mei Oldebroek Clinics Eben Haëzerschool | Goed Bezig Groep 5a, 5b en groep 6 9:00 – 13:00 uur
21 vr 28-mei Oldebroek NL Doet   18:30 – 21:30 uur
21 za 29-mei Oldebroek Open training (vervalt) Jeugd t/m 12 jaar 14:00 – 15:30 uur
22 ma 31-mei Oldebroek Naschoolse clinic | Goed Bezig Groep 5 en groep 6 15:30 – 16:30 uur
22 ma 31-mei Elburg Wielrentraining 13 jaar en ouder 18:30 uur
             
        Juni 2021    
22   1/4 jun Oldebroek Stroopwafelactie – formulier inleveren    
22 vr 4-jun Oldebroek Clubwedstrijd  Jeugd 18:30 – 20:00 uur
23 ma 7-jun Oldebroek Naschoolse clinic | Goed Bezig Groep 5 en groep 6 15:30 – 16:30 uur
23 vr 11-jun Oldebroek Goed Bezig | Obstacle Run – 400m baan Eben Haëzerschool 12:00 – 18:00 uur
23   15/18 Oldebroek Stroopwafelactie – afhalen stroopwafels    
23 do 17-jun Oldebroek ALV (onder voorbehoud) alle leden 19:30 – 21:00 uur
24 vr 18-jun Oldebroek Clubwedstrijd Jeugd 18:30 – 20:00 uur
25 wo 23-jun Oldebroek Goed Bezig | BMX – 400m baan   8:00 – 14: 15 uur
25 do 24-jun Oldebroek Goed Bezig | Urban Street week – piste of baan – clinic basisschool groep 6, 7, 8 15:30 – 16:30 uur
25 do 24-jun Oldebroek Goed Bezig | Urban Street week – piste of baan – clinic 12-18 jaar 16:45 – 17:45 uur
             
        Juli 2021    
26 do 1-jul Oldebroek ALV leden 19:30 – 21:00 uur
26 vr 2-jul Oldebroek Clubwedstrijd  Jeugd 18:30 – 20:00 uur
             
        Augustus 2021    
33 vr/za 20-aug Oldebroek Trainingsweekend (onder voorbehoud) Jeugd (t/m 18 jaar)  
34 za 28-aug Oldebroek Landelijke baan wedstrijd (onder voorbehoud) Jeugd 10:30 – 18:00 uur
             
        September 2021    
35 vr/za 3/4 sep Flevonice 24-Kika Allen 13:00 – 17:00 uur

SKEELERCLUB OLDEBROEK