Jaaragenda

Jaarplanning 2018

Week Nr. Dag Datum Plaats Naam activiteit Categorie├źn Bijzonderheid
             
        Januari    
             
1 za 6-jan t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
2 di 9-jan Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
2 di 11-jan Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
2 za 13-jan t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
3 di 16-jan Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
3 za 20-jan t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
4 di 23-jan Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
4 za 27-jan t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
5 di 30-jan Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
             
        Februari    
             
5 za 3-feb t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
6 di 6-feb Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
6 do 8-feb Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
6 za 10-feb t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
7 di 13-feb Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
7 za 17-feb t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
8 di 20-feb Oosterwolde Haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
8 za 24-feb t Harde Indoortraining Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
9 di 27-feb Oosterwolde Laatste haltraining bij van de Put Alle jeugd 18.30/19.45 uur
             
        Maart    
             
9 za 3-mrt t Harde Laatste Indoortraining zaal Selectie/opleidingsgroep 18.30/20.00 uur
10 di 6-mrt Oldebroek Start training Selectie Selectie/opleidingsgroep 19.15/ 20.45 uur
10 do 8-mrt Oldebroek Start opleidingsgroep Opleidingsgroep 18.30 / 19.45 uur
10 do 8-mrt Oldebroek Vervolg selectie training Selectie 19.00 / 20.30 uur
10 za 10-mrt Oldebroek Extra training Selectie 9.00 uur / 12.30 uur
10 za 10-mrt Oldebroek NL Doet  vrijwilligers Borden plaatsen, aanhanger KNSB
11 di 13-mrt Oldebroek start training jongste jeugd Jongste jeugd i.v.m. sponsorloop
10 di 14-mrt Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
12 do 22-mrt Oldebroek Algemene ledenvergadering alle leden 19.30 inloop/19.45 uur beginnen
12 za 24-mrt Oldebroek Extra training Selectie 9.00 uur / 12.30 uur
             
        April    
             
14 wo 4-apr Oldebroek start training recreanten Recreanten 19.00 uur / 20.30 uur
14 za 7-apr Oldebroek Promotiedag Iedereen 10.00 uur / 14.00 uur
15 do 12-apr Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
17 vr 27-apr Oldebroek KNSB Marathon Cup Oldebroek (Koningsdag) Senioren Dames 17.00 uur, Heren 18.00 uur
             
        Mei    
             
18 do 3-mei Old./’t Harde Freewheelcup Kadetten/vanaf 16 jaar start 19.30 / 20.00 uur
19 di 8-mei Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
19 vr-zo 10 t/m 12 mei Heerde Nederlands Kampioenschap baan/weg Geplaatste rijders KNSB  10.00 uur
20 vr 18-mei Oldebroek 1ste Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
21 ma 21-mei Waarland Nederlands Kampioenschap marathon Licentie KNSB  Start 10.00 uur
      Oldebroek Stroopwafelactie Allen  
             
        Juni    
             
22 za 2-jun Oldebroek Stouwdam competitie Oldebroek Jeugd licentie 9.30 uur
23 vr 8-jun Oldebroek 2de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
24 do 14-jun Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
24 za 16-jun Purmerend Pupillentoernooi Pupillen 4 t/m pupillen 1 Jongste jeugd Start 9.30 uur 
25 wo 20-jun t Harde KNSB marathon Cup ’t Harde Kadetten/Senioren 19.30 uur
25 za 23-jun Oldebroek Club kampioenschappen/pannekoeken Jeugdleden Verplaatst
26 vr 29-jun Oldebroek 3de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
             
        Juli    
             
27 di 3-jul Oldebroek Ouder/kind skeeleren Jeugdleden  
28 do 12-jul Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
28 vr 13-jul Oldebroek 4de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
29 wo 17-jul Elburg Toertocht Recreanten 18+ start 19.00 uur
30 di 24-jul Oldebroek Laaste training voor vak. Jongste jeugd  
31 ma 30-jul   Week 31 bouwvakantie Allen  
             
        Augustus    
             
32       Week 32 bouwvakantie    
33 za 18-aug   Week 33 bouwvakantie    
             
34 di 21-aug Oldebroek Eerste training jongste jeugd na vak. Jongste jeugd  
34 do 23-aug Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
34 vr 24-aug Oldebroek 5de Berghtec competitie (finale) Jongste jeugd Start 18.30 uur 
35 di 28-aug Oldebroek Diploma skeeleren Jongste jeugd  
35 di 28 aug Oldebroek 24 minuten voor KIKA jongste jeugd  tijdens trainings uur
35 vr 31-aug Biddinghuizen KIKA Jeugd/Recreanten  
             
        September    
             
35 za 1-sep Biddinghuizen KIKA Jeugd/Recreanten  
36     Oldebroek Diploma skeeleren jongste groep jeugd  
36 vr 7-sep Oldebroek Berghtec Competitie (reserve datum) Jongste jeugd Start 18.30 uur 
37 do 13-sep Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
38 di 18-sep Oldebroek Laatste training training jeugd/selectie  
38 vr 21-sep Oldebroek Clubkampioenschap Jeugd 18.30 uur
39 vr 28-sep Oldebroek Mini-elfstedentocht en Slaapparty Iedereen, ook niet leden  
             
        Oktober    
             
41 do 11-okt Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
41 vr 12-okt Oldebroek Vrijwilligersavond Alle vrijwilligers 19.00 uur
             
        November    
             
44 za 3-nov Oldebroek Opruimen reclameborden  Tonnie/vrijwilligers  
45 do 8-nov Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
46 za 17-nov Oldebroek Kantine schoonmaken Tonnie/vrijwilligers  
48 vr 30-nov Oldebroek Overdracht aan de ijsclub Tonnie/ Jaap   
             
        December    
             
50 do 13-dec Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur