Jaarplanning 2019

Week Nr. Dag Datum Plaats Naam activiteit Categorieën Bijzonderheid
Februari
6 di 5-feb Oosterwolde Droogtraining Van de Put Oosterwolde Jeugd groep 1-5 18.30 / 19.45 uur
6 za 9-feb ’t Harde Indoortraining Jeugd groep 5 + opl+ sel. 18.30 / 20.00 uur
7 di 12-feb Oosterwolde Droogtraining Van de Put Oosterwolde Jeugd groep 1-5 18.30 / 19.45 uur
7 do 14-feb Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
7 za 16-feb t Harde Indoortraining Jeugd groep 5 + opl+ sel. 18.30 / 20.00 uur
8 di 19-feb Oosterwolde Droogtraining Van de Put Oosterwolde Jeugd groep 1-5 18.30 / 19.45 uur
8 za 23-feb t Harde Indoortraining Jeugd groep 5 + opl+ sel. 18.30 / 20.00 uur
9 di 26-feb Oosterwolde Droogtraining Van de Put Oosterwolde Jeugd groep 1-5 18.30 / 19.45 uur
Maart
9 za 2-mrt ’t Harde Indoortraining Jeugd groep 5 + opl+ sel. 18.30 / 20.00 uur
10 di 5-mrt Oldebroek Start training Selectie Selectie/opleidingsgroep 19.15/ 20.45 uur
10 di 7-mrt Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
10 do 7-mrt Oldebroek Start opleidingsgroep Opleidingsgroep 18.30 / 19.45 uur
10 do 7-mrt Oldebroek Vervolg selectie training Selectie 19.00 / 20.30 uur
10 za 9-mrt ’t Harde Indoortraining Jeugd groep 5 + opl+ sel. 18.30 / 20.00 uur
11 za 16-mrt Oldebroek NL Doet  vrijwilligers Borden plaatsen, aanhanger KNSB
12 do 21-mrt Oldebroek Algemene ledenvergadering alle leden 19.30 inloop/19.45 uur beginnen
13
di 26-mrt Oldebroek start alle jeugdtrainingen Jeugd groep 1-6 18.00 / 19.15 uur
13 za 30-mrt Oldebroek Promotiedag Iedereen 10.00 uur / 14.00 uur
April
14 wo 3-apr Oldebroek start training recreanten Recreanten 19.00 uur / 20.30 uur
15 do 11-apr Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
17 za 27-apr Oldebroek KNSB Marathon Cup Oldebroek (Koningsdag) Senioren Dames 17.00 uur, Heren 18.00 uur
Mei
19 za 11-mei t Harde KNSB marathon Cup ’t Harde Senioren Heren/Dames 18.00 uur / 19.00 uur
20 do 16-mei Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
20 vr 17-mei Oldebroek 1ste Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
21 di 21-mei Oldebroek Stroopwafelactie Allen
22 do 30-mei Wervershoof Nederlands Kampioenschap baan/weg Geplaatste rijders KNSB 10.00 uur
22 vr 31-mei Wervershoof Nederlands Kampioenschap baan/weg Geplaatste rijders KNSB 10.00 uur
Juni
22 za 1-jun Medemblik Nederlands Kampioenschap baan/weg Geplaatste rijders KNSB 10.00 uur
23 do 6-jun Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
23 vr 7-jun Oldebroek 2de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
24 vr 14-jun Oldebroek 3de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
24 za 15-jun Staphorst Nederlands Kampioenschap marathon Licentie KNSB Start 10.00 uur
25 di 18-jun Oldebroek Ouder/kind skeeleren Jeugdleden
Juli
27 vr 5-jul Oldebroek 4de Berghtec competitie Jongste jeugd Start 18.30 uur 
27 za 6-jul Oldebroek Club kampioenschappen/pannekoeken party Jeugdleden 13.00 uur/18.00 uur
28 za 13-jul Oldebroek Stouwdam competitie Oldebroek Jeugd licentie 9.30 uur
29 do 18-jul Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
30 di 23-jul Oldebroek Laaste training voor vak. Jongste jeugd
Augustus
32 ma 5-aug Week 32 bouwvakantie
33 Week 33 bouwvakantie
34 vr 23-aug Week 34 bouwvakantie
32 do 8-aug Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
35 di 27-aug Oldebroek Eerste training jongste jeugd na vak. Jongste jeugd
35 vr 30-aug Oldebroek Opening Buitensportaccommodatie Oldebroek Alle verenigingen Start 17.00 uur tot 20.30 uur
35 za 31-aug Oldebroek Nationaal Pupillen toernooi en finale landelijke baan jeugd Jeugd
September
36 di 3-sep Oldebroek 24 min, KIKA Jeugd Trainingsuur
36 do 5-sep Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
36 vr 6-sep Biddinghuizen KIKA Jeugd/Recreanten
36 za 7-sep Biddinghuizen KIKA Jeugd/Recreanten
37 vr 13-sep Oldebroek Berghtec Competitie
Jongste jeugd Start 18.30 uur
38 di 17-sep Oldebroek Laatste training training jeugd/selectie
38 vr 20-sep Oldebroek Berghtec Competitie (Finale) Jongste jeugd Start 18.30 uur
38 za 21-sep Oldebroek Gezellige afsluiting stouwdamcompetitie Stouwdamrijders Aansluitend finale wedstrijd
39 vr 27-sep Oldebroek Mini-elfstedentocht en Slaapparty Iedereen, ook niet leden
Oktober
41 do 10-okt Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
41 vr 11-okt Oldebroek Vrijwilligersavond Alle vrijwilligers 19.00 uur
November
46 do 14-nov Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur
46 za 16-nov Oldebroek Opruimen reclameborden Tonnie/vrijwilligers
47 za 23-nov Oldebroek Kantine schoonmaken Tonnie/vrijwilligers
48 za 30-nov Oldebroek Overdracht aan de ijsclub Tonnie/ Jaap
December
50 do 12-dec Oldebroek Bestuursvergadering Bestuur 19.30 / 21.30 uur

SKEELERCLUB OLDEBROEK